Free cookie consent management tool by TermsFeed
Kezdőlap » Webshop » Fényvédelem » Dermedic Sunbrella Baby Napfényvédő tej gyermekeknek és babáknak SPF 50

Dermedic Sunbrella Baby Napfényvédő tej gyermekeknek és babáknak SPF 50

7.999 Ft

(6 vásárlói értékelés)

Hatékony védelem a káros UVA és UVB sugárzás ellen babáknak és gyermekeknek ásványi szűrővel. Már egy hónapos kortól. Óceán barát. Kiszerelés: 100 ml

Kívánságlistára
Kívánságlistára

Hatékony védelem a káros UVA és UVB sugárzás ellen. A formula ásványi szűrők speciális komplexét tartalmazza, mely biztonságos a csecsemők érzékeny bőrére is. Védő filmréteget képez a bőr felszínén az UV sugárzás elleni védelem érdekében. A krém az Aqua-proVita D3 innovatív aktív összetevőt tartalmazza, mely a D3 vitamin előfutára. Az UV sugárzás hatására D3 vitaminná alakul és ennek következtében enyhíti az irritációt, támogatja a bőr védelmi funkcióját és biológiai megújulásának ciklusát. A termék tejszínű és egy látható réteget hagy a bőrön, elősegítve így az egyenletes felvitelét. A tej enyhíti az irritációt és megnyugtatja a bőrt: az allantoin és a D-Panthenol nyugtatja a bőrt, csökkenti az égést és elősegíti az irritált bőr gyógyulását. Felgyorsítja a bőr regenerációját. A lenmagolaj, az olívaolaj és a sheavaj tartalmának köszönhetően regenerálja és intenzíven táplálja a gyermekek száraz bőrét. Megőrzi a bőr optimális hidratáltsági szintjét, a betain, a medilan és a glicerin a bőr optimális nedvességtartalmát biztosítják, megakadályozva így a túlzott transzepidermális vízvesztést. Kémiai szűrőt nem tartalmaz. Vízálló, fotostabil, óceán barát.

HIPOALLERGÉN TERMÁLVÍZZEL. KLINIKAILAG TESZTELT.

HATÓANYAGOK: ásványi szűrők, lenmagolaj, allantoin, D-Panthenol, shea vaj, olivaolaj, AP természetes kivonat, glicerin, medilan, E vitamin, termálvíz.

HASZNÁLATA JAVASOLT: UVA és UVB sugárzás elleni napvédelem az érzékeny bőrű gyermekek és babák bőrének, már egy hónapos kortól alkalmazható. HASZNÁLATA: 15 perccel a napozást megelőzően egyenletesen vigye fel a gyermek bőrére. Ismételje meg a használatot rendszeresen, különösen vízzel való érintkezést követően. FIGYELMEZTETÉS:Óvja a csecsemőket és gyermekeket a közvetlen napfénytől.

INCI: Aqua, Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Isostearate, Polyhydroxy Stearic Acid, Titanium Dioxide (nano), Alumina, Stearic Acid, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Sorbitan Oleate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Betaine, Isopropyl Palmitate, Olea Europaea Husk Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Tocopherol, C12-15 Alkyl Benzoate, Lanolin, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Chloride, Hydroxypropyl Cyclodextrin, 7-Dehydrocholesterol, Linum Usitatissimum Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cera Microcristallina, Hydrogenated Castor Oil, Allantoin, Parfum, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol

Az összetevők listája (INCI) változhat. Javasoljuk, hogy minden esetben ellenőrizze az összetevőket a megvásárolt terméken.

Gyártó neve és címe: BIOGENED SA, 99 Pojezierska, 91-342 Lodz, Poland
Gyártó elektronikus email címe: [email protected]
Felelős személy neve: BIOGENED SA
Hivatalos magyarországi forgalmazó neve és címe: Full Cosmetix Kft., 1117 Budapest, Budafoki út 187-189.
Hivatalos magyarországi forgalmazó elektronikus email címe: [email protected]

Dermedic Sunbrella Baby Napfényvédő tej gyermekeknek és babáknak SPF 50 termékről 6 értékelés

  1. Hinkel Àgnes

    A legjobb naptej, amivel valaha talàlkoztunk! Könnyen beszívódik, nem hagy foltot és teszi a dolgát. Strandolás során is bizonyította vízállóságàt. Ahol bekentem a piciket, nem égtek le. (Ahol ez elmaradt, ott sajnos làtszódott a napfèny hatása. Kisfiaimnak nagyon èrzèkeny bőrük van, ennél a naptejnél allergiás reakció nem lépett fel. Illata nagyon kellemes, kiszerelése optimális.

  2. Hinkel Ágnes

    A legprofibb baba naptej, amivel valaha talàlkoztam! Érzèkeny bőrű 3 éveseimnél más màrkákkal ellentètben allergiàs reakciót nem váltott ki. Könnyen beszívódik, kellemes illatú, állagú, strandolás soràn vízálló, nem mosódik le. Kiszerelèse optimális. Minket nagyon meggyőzött.

  3. Kiss Viktória

    Könnyen beszívódik , nem ragacsos. Ha az ember a leírtak szerint használja szépen véd. Összeségében megvagyok elégedve vele.

  4. Tóthné Szalai Diána

    Teljesen meg vagyok elégedve. Kellemes illatú,gyorsan beszívódik,nem hagy foltot. Maximális védelmet biztosított kisfiaim bőrének. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

  5. Tóthné Szalai Diána

    A legjobb naptej,amit valaha használtunk. Gyorsan beszívódik,nem hagy nyomot,kellemes illatú,tartós.

  6. Tóthné Szalai Diána

    A legjobb naptej,amivel valaha találkoztam. Gyorsan beszívódik,nem ragad,nem hagy foltot,kellemes illatú.

Mondd el a véleményed

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük